Nasz zespół

Nasze biuro rachunkowe tworzą osoby z pasją, które nieustannie poszerzają swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach, samokształcenie oraz współdziałanie z kolegami i koleżankami księgowymi.

Dominik – prezes zarządu

Mężczyzna -

Wieloletni praktyk z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem oraz organizacjami. Uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach. Aktywnie działa na rzecz lokalnej społeczności oraz klubu sportowego.

Mateusz – członek zarządu, specjalista ds. rachunkowości

Mężczyzna - księgowy

Ukończył Zespół Szkół Ekonomicznych, gdzie uzyskał tytuł technika ekonomisty. Uczestniczył w kursie w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce i został specjalistą ds. rachunkowości. Od kilku lat jest pełnym pomysłów przedsiębiorcą, który rozwija się poprzez udział w kursach i szkoleniach. Działa w usługach księgowych, a jego hobby są działania marketingowe.

Joanna – prokurent, specjalista ds. rachunkowości

Kobieta, Joanna, specjalista ds. księgowości, samodzielna księgowa

Ukończyła Zespół Szkół Ekonomicznych, gdzie uzyskała tytuł technika ekonomisty. Kontynuowała naukę na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu – kierunek finanse i rachunkowość, specjalność podatki i doradztwo podatkowe. Ukończyła kurs w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce i została specjalistą ds. rachunkowości. Praca w biurze rachunkowym nauczyła ją samodzielnego i praktycznego podejścia do księgowości. Aktualnie jest młodą mamą, która chętnie łączy życie rodzinne z wyzwaniami zawodowymi.

Julia – księgowa

Julia - księgowa

Najmłodsza dusza w naszej firmie – chętna do nauki i zdobywania nowych umiejętności. Aktualnie pracuje na stanowisku asystentki ds. księgowości oraz uczęszcza na kurs podstaw rachunkowości dla kandydatów na księgowego.

Scroll to Top